HAKKIMIZDA

Bilgi almak mı istiyorsunuz?

KARATAŞLI MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

Firmamız Mimarlık, Mühendislik, İnşaat  ve  Taahhüt  alanlarında  faaliyet  göstermek  üzere  1988  yılında  kurulmuştur.

1999  Adapazarı  Depreminden  sonra  Bayındırlık ve  İskan  Bakanlığı  Proje  Kontrol  Müşavirliği  Belgesi  alarak  bina onarımı ve  güçlendirme  branşını da  çalışma alanına  katmıştır.

2005  yılında  su  izolasyonu  sektörüne  gerek uygulama gerekse  malzeme  satış bazında girmiştir.  Halen  bu  üç  sektörde    faaliyetimiz  müşteri  memnuniyeti  esastır  anlayışı ile  yılların  getirdiği  tecrübeyi de  dikkate alarak  devam  etmektedir.

Şirketimizin Misyonu : Türkiye’de Avrupa standartlarında projeler üretmek, kontrollükler yapmak, süratle sağlam ve estetik inşaatlar yapmaktır. Deprem takviye projesi ve uygulaması, Su ve Isı İzolasyonu işleri ihtisas alanımız içerisindedir.

Karataşlı İzolasyon : Firmamızın kendi inşaatlarında kazandığı su ve ısı izolasyonu tecrübesini halka açarak son teknolojik ürünlerle doğru detay ve titiz  uygulama prensibi ile  probleme göre çözüm üreterek hizmet vermeye devam etmektedir.

Karataşlı İzolasyon : Yalıtım konusunda Sika, Köster, Remmers, AB-Schomburg, ve Weber Markem gibi Alman firmalarının malzemeleri,  probleme ve detaya göre malzeme tercih edilerek  uygulama yapılmaktadır. Firmamız Jotun boya bayiliği alarak boya satışına başlamıştır.

Karataşlı  İzolasyon : Uzman ve deneyimli personeli ile, güvenilir, kararlı, kişilere saygılı, müşteri kültürü ile uyumlu profesyonel çözümler üreten, kaliteden ödün vermeden, uygun maliyetlerle hizmet vermek asli prensibimizdir. Uzun vadeli müşteri ilişkileri ve çağa uygun hizmet anlayışı temel felsefemizdir.

Deprem takviye : Şirketimizin kurucusu ve genel müdürü, 1999 yılında olan Marmara depreminden sonra Türkiye Cumhuriyeti Bayındırlık Bakanlığı’nın açmış olduğu kursları başarıyla bitirerek şirketimiz adına A Grubu proje kontrol müşavirliği belgesi almıştır.

İnşaat Taahhüt : Firmamız mevcut teknik eleman, inşaat yapım ekibi ve makine ekipmanları ile her türlü konut, villa, iş merkezi, fabrika ve benzeri inşaatları ve altyapılarını müteahhit olarak yapabilecek kapasitededir.

Karataşlı İzolasyon temelden çatıya kesin çözümler sunar.

VİZYONUMUZ

  • Teknolojik Malzemeleri de dikkate alarak Doğru  detay oluşturulması
  • Kaliteli malzeme
  • Uzman  ekip
  • Özverili  çalışma

Projelerimiz

BİLGİ ALIN